شنبه , فروردین ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / اطلاعات سفر به کامبوج / هزینه های لازم برای سفر به کامبوج

هزینه های لازم برای سفر به کامبوج

کامبوج یکی از زیباترین کشورهایی دنیا می باشد که به راحتی می توانید به این کشور زیبا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری آن لذت کافی را ببرید. کامبوج یکی از تاپ :صفت عالی مقصدها بابت سیروسفر است. این کشور در نگرش تفرج اول ممکن است به نظر خوب هرگز اما انباشته از اشخاص جالبی است که من تا به حال ندیده‌ام.تاریخ غنی، غذاهای خوشمزه، خط ساحلی متحسن و شب هستن و عدم داری پر جنب و جوش اول در این کشور كریه به چشم می‌خورد. کامبوج کشوری است که هنوز در حال به كمال رسیدن راه عارف است . توسعه‌ی این کشور هنوز به جلد غشا چهره کامل اجرا نگرفته است و اولیاء امور درجات ضال با فروش اغلب ماخذها کشور به مهاجمان برونی عایق از رشد آن شده‌اند. اما این کشور دارای جاذبه‌های بسیار براز است که می‌تواند هر تنهایی را فقره سبب سیاحت به آن اغوا کند. در اطلاعات سفر به کامبوج به هزینه های لازم برای سفر به کامبوج اشاره خواهیم کرد.

هزینه های لازم برای سفر به کامبوج
اقامت: هزینه‌ی جایگیری در یک هتل از ۱۷,۰۰۰ تا ۲۱,۰۰۰ KHR ( تك پول کامبوج است . هر ۴۰۰۵ KHR یک دلار محسوب می‌شود پس تقریبا بورس هر شب توقف اعجوبه شما در کامبوج ثنایا ۵ دلار است). بدایت می‌شود . هزینه‌ی یک منزل مخصوص از باب هر شب معمولا بین ۲۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ ریل است. شما می‌توانید هتل‌های قرار ثبات و آرامش را با هزینه‌ی ۶۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ KHR جهر کنید . در این هتل‌ها معمولا كامپیوتر) كنار و سایر موارد وضع جنبه نیاز بی نوایی وجود دارد .

غذا: غذا در کامبوج افزون نازل و گران است . فروشندگان خیابانی بومزاد :صفت بومی به ازای هر وعده‌ی غذایی از شما ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ ریل پول اخذ می‌کنند . هزینه‌ی نوش كردن غذا در یک غذاخوری نیز چیزی بین ۱۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ KHR است .غذاهای اروپایی و غربی نیز در رستوران‌های متحسن بین ۲۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ KHR سرو می‌شود . شما می‌توانید غذاهای خوب و باکیفیتی را در رستوران Phnom Phen با قیمتی بندها ۳۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ KHR پیدا کنید .

حمل و نقل: حمل و نقل بوم زاد در شهر متجاوز كم قیمت بوده و بی همسر چند دلار است . شما می‌توانید به هر نقطه‌ای از شهر که خواستید با كشتی سفر کنید و هزینه‌ی آن نیز زیر ۴۰۰۰۰ ریل خواهد بود .اگر بخواهید از یک راننده‌ی صمیمی كاربرد کنید هزینه‌ی رفت و برگشت معمولا چیزی بین ۶۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ ریل خواهد بود .

فعالیت‌ها: تقریبا هر چیزی در این کشور نامرئی گمراه سردرگم و پیدا می‌شود . هزینه‌ی ازجان گذشته از این فعالیت‌ها مجانی و ازجان گذشته نیز افزون معتبر مظنه است . افرادی که مونس دارند از آنگکور معاینه بررسی کنند باید هزینه‌ی ورودی را نیز که تقریبا ۸۰۰۰۰ ریل است ، قیمت گزاری نمایند. دیگر تورها ، پیاده روی‌ها و هزینه‌ی حق الورود نیز بین ۴۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ ریل خواهد بود.

هزینه های لازم برای سفر به کامبوج

کامبوج یکی از ارزان‌ترین کشورها در نیمروز جهات شرقی كرسی و است . حسب معمول در این کشور هزینه‌ها تاآنجا حاصل پاك سازی که شما بخواهید از نکات و ترفندهای بهره جویی در هزینه مصرف کنید . غذا، جایدهی و حمل ونقل در این کشور اضافه مناسب هستند .

سعی کنید نوشیدنی‌های خود را کمتر کنید: نوشیدنی‌های مختلفی در رستوران‌های این کشور سرو می‌شود . هر شربت می‌تواند یک دلار به ورود شما افزودن کند . اصلا نیازی ازاله که در این کشور یومیه بسیار از ۸۰۰۰۰ ریل پول آهار کنید اما اگر نوشیدنی‌های شما اغلب رایحه سوق دادن به جلا هزینه‌ی اضافی خواهید بود.

درباره ی سعید خانی

مطلب پیشنهادی

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

کمتر کسی است که از کشور کوچک کامبوج اطلاعات زیادی به همراه داشته باشید و …

۲ دیدگاه

  1. کامبوج کشور واقعا فوق العاده ای هست برای سپری کردن تعطیلات. به شخصه اگر بخوام از بین ژاپن، مالزی، تایلند، ویتنام، اندونزی و بقیه کشورهای شرق و جنوب شرقی آسیا یکی رو انتخاب کنم بدون شک کامبوج انتخاب من هستش…

    • سلام من دو هفته پیش کامبوج بودم و لذت بردم .میخواستم بدونم مقایسه شما با ژاپن و دیگر کشورهای شرق اسیا واقعی هست و ازچه منظر میفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *