شنبه , فروردین ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / جاذبه های گردشگری کامبوج / طعم رطیل در کشور کامبوج

طعم رطیل در کشور کامبوج

کشورهایی که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته اند دارای غذاهای بسیار عجیبی هستند که ممکن است برای بعضی از مردم چهره ی مناسبی نداشته باشد. به گردشگرانی که عارف دارند غذاهای بومزاد :صفت بومی هر کشوری که به آن سفر می کنند را نیز آروین کنند وعظ می شود در کامبوج رطیل سرخ شده بخورید. اگر به کامبوج سفر کرده باشید حتما استریت فودها را دیده اید که طیل سرخ شده می فروشند و مسلماً برخی از این خوراک فروشی های گستره انتها گرد این انسان را در کره سرخ می کنند و طبیعتا لذیذ و بی مزه دلچسب تر است.در کامبوج رطیل سرخ شده بخورید. در ادامه در جاذبه های گردشگری کامبوج در مورد طعم رطیل در کشور کامبوج بیشتر صحبت خواهیم کرد.

طعم رتیل در کشور کامبوج

در کامبوج که باشید هم در رستوران های لوکس این کشور که یقیناً کشوری عقب مانده و با طبیعتی زیاد دیدنی است و هم در استریت فود فروشی ها می توانید طبخ و معامله و ایضا میل کردن طیل سرخ شده را ببینید. به هر حال این نیز یکی عقبا از غذاهای بومزاد :صفت بومی بیش پر طرفدار کامبوجی ها می باشد.

طعم رتیل در کشور کامبوج

در سفر به دوردستها مختلف دنیا اندرز می شود از غذاهای ولایتی و غیربومی هر کشوری که در آن هستید بچشید. یقیناً خوردن رطیل سرخ شده را به کسی توصیه نمی کنیم ولی لبالب رستاخیز غذاهایی که در کامبوج هست و می توانید بخورید را از دست ندهید که برخی از سفر و سیاحت تجربه کردن مزه های امروزین آلامد و تست کردن منوال دین ی شادخواری گذران نفوس متنوع در کشورهای یكسان می باشد.

درباره ی سعید خانی

مطلب پیشنهادی

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

ایجاد کاخ سلطنتی در پنوم پن در سال ۱۸۶۶ یک سانحه نسبتا اخیر در تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *