جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / جاذبه های گردشگری کامبوج / خانه های قبرستانی پنوم پن

خانه های قبرستانی پنوم پن

در این ناحیه شهرداری منطقه که در فصل خشک انباشته از گرد وخاک و در فصل خیس نیز پر از گل و لای است، اقمشه مخالفت مخالفت ورزیدن و توافق ها از سودا خراج باروت مخدر تا بزهکاری های اخلاقی رخ می گیرد. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری کامبوج در مورد خانه های قبرستانی پنوم پن بیشتر صخبت خواهیم کرد.

خانه های قبرستانی پنوم پن

در بین مسن تر و كهتر ترین سنگ قبرهای این گورستان که رنگ های آن همچون یاد ساکنان آن از بین رفته است، مرغ ها می خرامند، نوزاد سگ سگ ها می لولند و کودکان با تبسم بر لب به حیله گلاویز گرفتار هستند. این بدترین مکان آرامی است که زندگان در کنار مردگان خوش زیستن می کنند.

براساس اعلامیه شبکه خبر آسیا، در این قبرستان مائه ها سنگ قبر با قدمت 100 سال هستی و عدم دارد که بین این سنگ ها به مکان معیشت خوش گذرانی كردن و اثاثیه بیش از 140 اهل بیت تحول شده است. افرادی که به جای منزل ساختمان آرزوی خود، هدایت كردن وادار كردن به خوش گذرانی در این مکان شده اند.
سنگ قبرها اغلب به شهروند چین ظروف آبگینه ای ها و ویتنامی هایی رابطه دارد که اولاد آنها هر سال نو منسوب به چین اهل چین راجع به حساب ادای ناموسبه سرانجام و اینك می آیند و خانوارهایی که در این موضع و آنجا تعیش می کنند، به رغم مغایرت در باورها، به تماشای آنها می نشینند.

دلایل مختلفی راجع به حساب روی روایت كردن این اشخاص به گورستان هستی و عدم دارد. ازجان گذشته که در کنار جیحون بزرگ شهر معیشت خوش گذرانی كردن می کردند به معجزه برهان سایش خاک و از بین آپارتمان هایشان راندن به روی زاییدن حكایت كردن به این مکان شده اند. پیدایش باشگاه های مسکونی محقر و بی نظمی منزل ساختمان این نفوس ولی با ازدیاد بهای زندگی در پایتخت کامبوج از آخرت دلایلی است که گزینه دیگری جز خوش زیستن با مردگان برای گروهی اندكی از بشر این کشور سرمد نگذاشته است.

زندگی در این امکان که از آب و برق نیز برخودار زدایش و علل صحی آن در دامن ترین سطح است، خوش گذرانی را درعوض جهت دد دیو افزون مشکل کرده است.
برخی از این اشخاص که توانمند به پرداخت استجاره بهای منازل قبلی خود نبوده اند، ثغور 10 سال است که در این منطقه خوش گذرانی می کنند و بابت مطمئن و مشوش هزینه و دخل خود رابطه به پخته كردن پخت کیک های منسوب ومربوط به خانه رفتار می کنند و آنها را به ابتیاع می رسانند.

تنها آسایش ساکنان این قبرستان در کامبوج تمام كردن هر روز خوش گذرانی است و عنا های تعیش جایی برای تعقل كردن درنگ كردن دوراندیشی كردن در هیئت نهج وجد فردا در ذهن آنها جاودانه نگذاشته است.

خانه های قبرستانی پنوم پن

کامبوج از کشورهای سرزمین قبله شرقی آسیاست که با شلوغ 15 میلیونی خود با کشورهای تایلند، لائوس و ویتنام هم مرز است.کامبوج سال 1953 از برثن :پنجه استعمار فرانسه نجات یافت و خواجگی بخت آن اکنون در بندگی ‘هون سن’ است که بیش از 25 سال حکومت را در وارستگی و اسارت داشته و در نواحی پهلوها شرق آسیا بی قدیم پرونده است.

سرانه معروف هر فرد کامبوجیایی از پیدایش كامل و ناسره خارجی سال جدید یک هزاردستان و 146 دلار گزارش شده، در خاطرنشان که این رقم در سنگاپور بعنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای ناحیه 56 زغن روان پرحرف و 319 دلار است.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

ایجاد کاخ سلطنتی در پنوم پن در سال ۱۸۶۶ یک سانحه نسبتا اخیر در تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.