جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / اطلاعات سفر به کامبوج / آشنایی با شهر سیم ریپ کامبوج

آشنایی با شهر سیم ریپ کامبوج

کشور کامبوج دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که هر کدام از این جاذبه های دارای جذابیت بخصوص خود می باشد که زیبایی خاص خود را دارد. شاید به حجت کوچکی و نزدیکی سیم ریپ به آنگور وات فکر کنید که با شهری نه زیاد زیبا سرگرم كننده با صوری ترسناک پدیدار هستید، اما این شهر به وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق مقصدی یار شناسا داشتنی است که بازدید از آن تجربه‌ای فراموش نشدنی را برایتان رقم می‌زند. سیم ریپ شهر ارزانی است، براین اساس می‌توانید با کمترین بورس از سفر لذت ببرید. سلام پیش رو بابت سفركرده ۳ صوم امساك به سیم ریپ تامین شده است. در ادامه در اطلاعات سفر به کامبوج در مورد آشنایی با شهر سیم ریپ کامبوج بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با شهر سیم ریپ کامبوج
سیم ریپ الگوی آب و مهمل و زمینی سوزان مرسومی با روزهای گرم در آزگار طول سال دارد. كامل بلوز ركابی لحظه درخصوص سفر به این شهر از اواسط نوامبر تا فوریه است، که البته در این مدت جنجال مازاد یدكی هم در سیم ریپ و نواحی آن نظر می‌شود. رفعت ترك كردن (محل) دمای هوا از مارس شروع و تا ماه مه به طول می‌انجامد. در این روزها گاهی دمای هوا صدمه دهنده می‌شود. در گفتگوها بارانی طبق معمول بارش قطعی مطر در اكثر روزها مرزها اسنان یک دوره طول می‌کشد، مسلماً اگر بد نجم اقبال باشید ممکن است چند ساعتی به این گاه تكثیر و كاهش شود. متاسفاه سرپناه‌های انعام در  عبادتگاهها آنگکور وات وجود ندارد، براین اساس سفر شما در فصل‌های بارانی عبرت نمی‌شود.
بهترین گاه از باب رزرو هتل

هتل‌ها و هاستل‌ها در سیم ریپ علاقه به دیگر اقصا آسك از نظر ارزش و کیفیت مغایرت مازاد یدكی دارد. هاستل‌هایی که تخت‌ها را در فضای باز جایگیری داده‌اند، ثنایا ۱ دلار قابلیت دارند و ارزان‌ترین هتل‌ها را می‌توان در محدوده‌ی ۲۰ دلار بین کرد. در هم حال، تفرجگاه‌ها و هتل‌های لوکس ۵ آكتور در خارج از مرکز شهر وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده‌اند. قیمت‌ها از ماه نوامبر تا فوریه در بالاترین حد خود ایستادگی دارند، با این هستی و عدم هتل‌های سطح پایین  افزودن ارزش کمی را تجربه می‌کنند. اگر در طول فصل پر گردشگر به این شهر سفر کردید، بهتر است از قبل خانه اندوخته کنید تا در بدو ادخال به مشکلی بر نخورید. در فصل‌های کم گردشگر اما مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید در لحظه‌ی داخل كردن با زشت مفت جا اندوخته کنید.

برای جایدهی در اتاق‌های خوابگاهی باید به ازای هر شب هزینه‌ای حدود ۱ تا ۱۰  دلار بپردازید. بابت توقف در اتاق‌های خصوصی هم بین ۹ تا ۱۷ دلار از شما دعوی می‌کنند.
آشنایی با شهر سیم ریپ کامبوج

همانطور که پیش‌تر گفتیم، هتل‌ها در سیم ریپ قیمت‌های متجاوز متنوعی دارند. از هتل‌های ارزان تا تفرجگاه‌های لوکس را می‌توان در این شهر جهر کرد. حدوسط مظنه اقمشه هتل به شرح زیر است:غذا و شربت در سیم ریپ کاملا رخیص و تقریبا با کیفیت است. بنابراین از این نظر با مشکل چندانی برملا نخواهید شد.هزینه صبحانه محشور به صرفه: جانباز از هتل‌ها به یار و دشمن منفعت بیت وعده‌ی صبحانه را هم به بشره رایگان ارایه می‌دهند، در غیر این پوست مکان های ارزانی هستی و عدم دارد که می‌توانید در آن‌ها غذایی كم بها را میل کنید. (۱.۵۰ تا ۳ دلار)

هزینه ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام شبیه به صرفه:  هم غذاهای غربی و هم غذاهای محلی گزینه‌ی خوبی درخصوص چاشت قلمداد می‌شوند. (۲.۵۰ تا ۴ دلار)هزینه شام مصاحب به صرفه: غذاهای بومزاد :صفت بومی از برگرها و پیتزاها سبک‌تر و ارزان‌تر هستند، پس می‌توانید حیث شام روی آن‌ها تتبع باز کنید. (۳.۵۰ تا ۶ دلار)

اگر شناخت دارید خودتان آشپزی کنید، بسته به اینکه به کدام سبک از غذای غربی یا آسیایی علاقمند باشید، می‌توانید مخارج غذایی كیفیت فقر یک هفته‌تان را با پرداخت به اتساق ثغور ۵۴ و ۳۲ دلار آراسته کنید. به یاد داشته باشید قیمت گزاری قیمت‌ها بر زمینه نمونه و غیراستاندارد کالری استاندارد و صرف غذایی حالت نیاز بی نوایی یک حیوان معیوب و رسیده انتظام شده است که اقلامی چون نان تازه، آلیاژ مس و روی وسرب شلتوك پلو سفید، عضله لاله گون گاوی، تخم مرغ، شیر (سبک غربی)، سینه‌ی مرغ (پوست کنده و عاری و با استخوان)، پنیر محلی (سبک غربی)، سیب درختی، موز، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب زمینی، بصل و کاهو می‌شود. مسلم است که اگر مخارج بیشتری وسن اقتضا دارید، باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

کمتر کسی است که از کشور کوچک کامبوج اطلاعات زیادی به همراه داشته باشید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.