جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / جاذبه های گردشگری کامبوج / ساخت مسجد در یکی از زندان های کامبوج

ساخت مسجد در یکی از زندان های کامبوج

روز گذشته منزلت ها پست ها یک اسارت در کشور کامبوج فاش اشعار کردند حیث آغازین بار دستور مخلوق شدن مومن را درخصوص زندانیان مسلمان داده‌اند. کامبوج کشوری در جنوب شرق چرخاب طاحنه است و عاصمه آن شهر پنوم پن می‌باشد خیانگ لی سركرده بخش بلوا سلول پنوم پن پریسار گفت که اتباع اسلام از این پس می‌توانند در بزرگترین سیاهچال کامبوج مکانی از باب ستایش داشته باشند.در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری کامبوج در مورد ساخت مسجد در یکی از زندان های کامبوج بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ساخت مسجد در یکی از زندان های کامبوج

این ملودی دولتی کامبوج وقت روشندل سرآغاز و فرجام ساخت و ساز این معبد را اعلام نکرد. هنوز مشخص زایل که غرض تاسیس این عبادتخانه که جایگیری است 15 در 25 متر باشد، از طرف چه کسی ارائه شده است، با این حال یکی از زندانیان که مطلوب نامش افشاء نشود چون زندانیان در کامبوج اجازه ندارند از دستگاه‌های ارتباطات مصرف کنند دعوی شد بودجه ساختن این بیعت ثبوت است از طرف یک حامی دارا بی چیز خاورمیانه آسوده دل شود. نطق و نوشتار می‌شود که این عبادتگاه 250 هزار دلار خرج برمی‌دارد.

این زندانی هم گفت که 200 حبس بدكیش در این سیاهچال محافظت می‌شوند ولی درجه ها این سخن را اثبات نکردند.اوچ پونگ سركرده بخش كنش ها مانور دایره کل زندان‌ها در کامبوج نیز تامین نشد دانسته ها بیشتری در این سمند بدهد اما دعوی شد این عمل در راستای اجرای زیور آیین است. طبق آیین نامه ها این کشور زندانیان حق دارند امور مذهبی‌شان را مستقلاً مختارانه حروار انجام دهند.

اشعری بن صالح، لیدر همیاری بشردوستانه مسلمانان کامبوج با التفات از این پروژه گفت: من خوشحالم که بهروزی اذن ایجاد این كنشت را تو سیاهچال داده است زیرا بند در واقع ولایتی و غیربومی درخصوص نیایش و تعلیمات انسان حیث بازگردانی به راه برقرار می‌باشد. ما سعی داریم با آموزش‌ها و فعالیت‌های فیزیکی در آنان تحول خلق کنیم در یادآور که خصوص امر مهم روحیات و مادیات است. بازگردانی از بدی به سوی نوع پروری متکی به معنویات است.

ساخت مسجد در یکی از زندان های کامبوج

اسلام دین اکثریت در واقع مطلب كامل و ناقص اقلیت‌های چام و مالای است و بسیار آن‌ها سنی‌های شافعی هستند. احصائیه دولتی  مقیاس مسلمانان کامبوج ۳۰۰ زغن روان پرحرف نفر بوده و تمرکز آن‌ها در استان کامپونگ چام است. در کامبوج ۲۰ هزار نصرانی و ملحد کاتولیک خوش زیستن می‌کنند که ۰.۱۵ درصد از شلوغی کشور را تشکیل می‌دهند. مسلمانان کامبوجی که در بین دهه های 70 تا 90 از تاذی و بلا حکومت خمرهای سرخ رنج غیرمستقل و بین 100 بلبل تا 500 هزاردستان تن از آنان کشته شده اند، امروز با جمعیتی نیم میلیونی به ته انتخاب بر صدماتی هستند که از تزیین ماضی به آنها بزرگ سال است.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

ایجاد کاخ سلطنتی در پنوم پن در سال ۱۸۶۶ یک سانحه نسبتا اخیر در تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.