شنبه , فروردین ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / جاذبه های گردشگری کامبوج / آشنایی با معبدهای کشور کامبوج

آشنایی با معبدهای کشور کامبوج

کامبوج فقط یک مینو ​​برای دوستداران سنگی باستانی آن کشور گرم EST شد، که خط ساحلی است شفاعت آب از خور سیام، پراکنده با جزایر و اندود شده با كرانه ها شنی سیاه رنگ و نهان سازی گیاهی نزه غرق نمی شود. شبه پرپیچ The اوج گیری معابد انگکور به Sihanoukville دایماً مشكل سازی آسان كردن ترکیبی از بازدیدکننده داشته است فرهنگی و سرمد می ماند و آمد مکرر. ناشدنی به ادغام نقشه های خود را سعی های مازاد یدكی در سیم ریپ است (دوچرخه، قایق، اسب سواری، دوچرخه چهار)، و هم گشت و گذار، اخت سیهانوکویل ترک به جزایر و یا به پارک ملی ریم. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری کامبوج در مورد آشنایی با معبدهای کشور کامبوج بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با معبد های کشور کامبوج

کامبوج، پرستشگاهها و كناره ها بازدیدکننده داشته است با ملت معابد Roluos گذشته شده به نام مطلع خواهد شد. پیشامد 13 کیلومتری جنوب-شرق شهرستان، این مسكن های پوشیده از عتیقه ترین ساختمان، شبه كسب منشاء آنها از هنر Angkorian کلاسیک. بینش رویت به سه آذرگاه اصلی: لو لی، پریه KO و Bakong به یک محضر زیبا سرگرم كننده قبل از تادیه كردن به سایت عصر طلایی. طلوع كردن خور ملاحظه در اسن، یکی از انتهایی عبادتگاهها در آجر در 961 مخلوق شده است. آن را نشانه فرجام یک عصر و نمودن می دهد.

صبح به آنگکور وات، با شکوه ترین و شهره آذركده سبک کوه در بادیه نشینی خمر اختصاص داده است. این شالوده مجلل و بی ابهت به طور کامل شعبه وكالت كارگزاری تمثیلی سال اساطیر هندو، که در آن سرنوشت ها در نقش برجسته شبه وقوف محاصره بدن مرکزی معتاد خواهر شبیه یک بند باشكوه کمیک داده شده است.

در بعد از ظهر حرکت 40 کیلومتر از ماه به بازدید بانتی سری، aussi آذركده بانوان ، به یک قصه و تاریخ از آنك concerne که در آن، نگه داشته شد برای یک زمان، مداخله یک پادگان ساخته شده تا از اناث به طور کامل سرآمده شده به نام. بانتی سری به مورد بغاز از باب براز از گل سنگ ICT و کیفیت ممتاز فناوری معلومات و ارتباطات، در نظر رنجیده شده شفاعت متخصصان راجح غزارت به کسانی که از آنگکور وات نامی و بی نام است. در سفر واپس از سفر به بانتی Samre، یک عبادتخانه کوچک و بسیار بانمك شیرین حركات در سبک باز آنگکور وات.

بازدید صبح روز انگکور تام، شهر مبصر مسن تر و كهتر تر دخول از باب جنوبی، پس از راه زیرزمینی از غول ها و شیاطین. در داخل، ابتدایی بنیاد قرار می بینید بایون، یک معبد کوه به صولت جایاوارمان هفتم، كاپیتان بودایی ملك و سازنده از دارالاماره امروزی است. سپس یک پیاده روی به شانس شکوه Baphuon آذرگاه به طراوت پادرمیانی EFEO با یک آسه معیار گیری 120 100 متر وساطت m، و سپس به تقلبی Phimean آفریده شده در قرن XTH مجدداً بازآفرینی شد. از آنجا، ما به فیل ایوان و امپراطور خوره ای منتقل می کند. این قطعا در اینجا انجمن غرب جای لو که كامل جهت رسمی شادخواری گذران دادگاه، با توجه و بدرقه سفیر، تقدیم متقی و شعایر بخت است.

آشنایی با معبد های کشور کامبوج

در بعد از ظهر درخصوص ابصار چهار پرستشگاهها ارشد مدار، مانند طرح ریزی شده میانجیگری هانری Mouot در کشف مجدد از انگکور در 1859. در مرحله اول پریه خانهء، یکی از مهمترین و معبدها باابهت و با شکوه به ICT نقب صریح شده پادرمیانی درختان احتمالا از لمحه هزارها هزارگان سال. سپس دانلود Neak اروپایی، نوكر هندی برهمایی و ترك الهام گرفته، بنیاد قرار باعفاف بی زن وقوف محاصره شده مداخله یک خندق، که در آن الگو از یک ماندالا متاثر شده است. به ته تا SOM، یک آذركده بودایی با برج پوشش داده شده با چهره، امروز تقریبا وساطت مستورسازی گیاهی بسان به عبادتخانه بعدی فرا غمگین است. در نهایت، تا پروهم قطعا ترین عاشقانه، با فطرت های درختان الیاف دیباج درخت پنبه یا دار ساز بریشم نواز كاپیتان درگیری گالری ها و تمثال های آن است.

سیهانوکویل

در حال حرکت به یک شهر پیشامد کیلومتر 9 از شهرستان. از آنجا، از امتداد با گاو سبد فروش تا به سمك و كف رواق شبانگاه آبخورد از جایی که شما را ترک خواهد به کشف یک شهر شناگر دور از سایت های قدیمی گردشگری انبوه. هنگامی که آب دریاچه بالا، خانه های نواحی تپه بتکده، EST شبه مصنوع و آفریدگار شد جمع آوری؛ هنگامی که آب فروکش، روستای سپس به دامن به تو کانالهای قوم پراکنده. زیرین و ارجاع به Siem هیات خطسیر درخصوص پرواز به Sihanoukville درو در زمان. ورود، آپارتمان، به هتل.روز مفتی و غیررایگان حیث توقف در رفت و آمد مکرر ساحل، با یک گزینه درعوض جهت سفرهای به نشانی امکان پذیر است. (توضیحات زیر را ببینید).

آشنایی با معبد های کشور کامبوج

پنوم پن

تور نیم روز از آغاز ناحیه با کاخ خسروی می ایستد Où بتکده سیم ای. نوردوم سیهامونی، شاه خاطرنشان متوجه کامبوج، ساکن در شالوده به نام تمام شده در Khemarin قصر ، شبه از باب دسترسی به همه كل ناس غیرشرعی (مال) و است. سیم بتکده فونز نام کشورهای اند لا غربی به آذرگاه سلطنتی فقره سبب فناوری اطلاعات و مناسبات اشكوب شبه پر زرق و برق در کاشی فضه ای، یک سوغات از ناپلئون سوم منسجم داده شده است. سپس ملكی ملی هنرهای زیبای: یک ساختن اساس زیبا در رمل سنگ قرمز را در سبک خمر شبه خانه مجموعه فوق العاده از تن سان ها، و علاوه براین اشیاء از استعمال روزانه، عمدتا از انگکور. تذكره و وقت واپسین و آغازین کارآموزی وات پنوم، آتشكده بودایی بی اساس به پایه و محور پنوم پن.

concerne افسانه ای است که یک زوجه پن پدیدار شده است با سها چند مجسمه بودا در سواحل جیحون تونله ساپ و brought` EM علایق به سایت، جایی که او یک معبد ساختن به نگه مرتبط بودن متقن اونا. بسته به لمحه در قدرت ویزیت كنترل از بازار مرکزی و یا بازارگاه روسیه از باب خرید تک هر آخرین. احاله به جوخه در آن اوج گیری خروج.

درباره ی سعید خانی

مطلب پیشنهادی

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

ایجاد کاخ سلطنتی در پنوم پن در سال ۱۸۶۶ یک سانحه نسبتا اخیر در تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *