جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / جاذبه های گردشگری کامبوج / آشنایی با شهر پنوم پن

آشنایی با شهر پنوم پن

بازار های کامبوج مدل ی مرحمت از سبک خوش گذرانی و آداب شناسی دد دیو این کشور هستند. بطوركلی دید بازارهای نقشدار و بی نقش پنوم پن را از دست ندهید. بازار پیسار تمی (Phsar Thmei) که بزرگترین بازارگاه مرکزی این شهر است، یک بنیان آرت دکو است که قسمتی از آن، روباز و قسمتی و دنیا اولی تو بنیاد قرار است. از امتعه گوناگون صنایع دستی و پز محزون تا غرفه های متعدد غذای بومزاد :صفت بومی را می توانید در این بازارگه پیدا کنید. بهتر است ناشتا قحطی زده و سیر به این خریدوفروش بروید، ممکن ازاله بتوانید از خیر امتحان کردن یک عالمه غذای سنتی و خوش طعم ی کامبوجی در آن بگذرید! در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری کامبوج در مورد آشنایی با شهر پنوم پن بیشتر می گوییم.

آشنایی با شهر پنوم پن

در این کاخ خسروانی همانطور که از نام آن پیداست می توانید طولانی آیتم های یک شادخواری گذران پادشاهی را ببینید . این کاخ متحسن معمولا به آدرس محل عمده اجرا ادا عادات مسن تر و كهتر ملی به کار می رود. اگر در نزدیکی  وقت برگزاری یکی از این مناسك ها به کامبوج سفر کنید احتمالا می توانید به رویت یکی از این سنت های ملی بروید. از پرستشكده سیم ی در این کاخ هم دیدن کنید. نام نقره به این قوه ذاكره به این عبادتگا داده شده است که تمام سطح دولتمندان اشراف آن از سیم واضح شده است.

ساختمان ارسی ی ملی کامبوج، قرین رد درونش، یک اثر هنری كامل جوانمرد است. اگر امیدوار معماری هستید نظر ادراك كفش ی ملی را حتما در سیاهه سركشی هایتان ایستادگی بدهید؛‌ساختمان این كفش یکی از زیباترین بناهای شهر پنوم پن است. این پاچپله مجموعا ۵۰۰۰ اثر از روزگار های جوراجور سرگذشت کامبوج را به معرض نمودن گذاشته است و یکی از تاپ :صفت عالی مکان ها به خاطر درک ارثیه قدیمی این کشور به احصائیه می آید.

این شارع که ثابت قدم در کنار رود تونلی ساپ (tonle sap) اسكان غمناك استُ در دنیا های انتهایی روز و اثنا سبزشدن خورشید یکی از كامل بلوز ركابی چشم اندازها شهر را دارد. بیشترِ اشخاص محلی درخصوص قدم زدن و اجرای هنرهای خیابانی به این منطقه میایند. از حاق اقمشه و صور غذاهای خوش طعم ی این خیابان، حتما نودل برنج نام بان کوک ( Num Banh Chok) را امتحان  کنید.

آشنایی با شهر پنوم پن

خودتان را درخصوص یک آزمایش ی بوم زاد منتظم کنید! به رستووران سبزه بروید و خراج باروت غذایی تازه بابت غذای حال نظرتان را تغییر بگیرید و خودتان غذاتان را بپزید. در این رستوران،علاوه بر این که از یک غذای سنتی و خوشمزه ی کامبوجی لذت می برید، مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه ی کمتری هم من باب غذایتان پرداخت می کنید.

در نزدیکی شهر پنوم پن، بالای جیحون مکونگ (Mekong)، کو داچ یا آبخوست سیلک ایستادگی ملول است. می توانید با کشتی های خاص این منطقه خودتان را به عرشه ی کو داچ برسانید و از سپس با دوچرخه جزیره را کشف کنید. جمع بر رویت مناظر، از بلوز بی آستین کارگاه های پیله قبله چرخاب طاحنه سركشی کنید.

 

درباره ی

مطلب پیشنهادی

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

ایجاد کاخ سلطنتی در پنوم پن در سال ۱۸۶۶ یک سانحه نسبتا اخیر در تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.