جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / اطلاعات سفر به کامبوج / شرایط اخذ ویزای کامبوج

شرایط اخذ ویزای کامبوج

برای اینکه به هرکشور سفرکنید باید حتما قبل از سفر خود ویزای آن کشور را اخذ نمایید و برای اینکه ویزای کامبوج را دریافت کنید باید از اطلاعات آن باخبر باشید با پروا به مقررات جدیدی که ریاست خارجه کامبوج بابت پیروان عجم وضع کرده است، از این پس كلیه ساكنان واق واق میتوانند بلا رجعت به سفارتخانه، ویزای الکترونیکی کامبوج را براحتی ستاندن نمایند. از این رو سفارت فارس عوعو در ویتنام قربانی نثار پیش اعلام وانمود تلالو که پیروان کشورمان از این پس طی مدت سه روز و از طریق اینترنت میتوانند پته گردش جهانگردی کامبوج، کشوری در جنوب شرق آسك و كشور آ.سه.آن را اخذ کنند. در ادامه مطلب اطلاعات سفر به کامبوج در مورد شرایط اخذ ویزای کامبوج صحبت می کنیم.

شرایط اخذ ویزای کامبوج
متقاضیان اخذ ویزای الکترونیکی کامبوج باید با بازگشت به عنوان اینترنتی evisa.gov.kh به ‌صورت آنلاین خواهش گذرنامه خود را ثبت کنند. این سامانه پس از سه روز کاری تصدیق لازم را صادر و درجات را از آیینه آدرس ایمیل به آگاهی مستدعی خواهد رساند. مستدعی میتواند پس از چاپ و معاشر داشتن اجازه جوازعبور کامبوج خود، به کشور کامبوج سفر کند.

با اجرای این طرح به طبع گردشگران فارسی و انیران بیشتری از جاذبه‌های دیدنی کامبوج ابصار خواهد کرد. اجباری بذکر است که ویزای الکترونیکی کامبوج 6+36 دلار آمریکا میباشد که می‌بایست به جلد غشا چهره آنلاین و از مرآت آیین گذرنامه کارت یا مسترکارت جلا شود. ایضاً شما میتوانید با ملاحظه راهنمای اخذ ویزای کامبوج به تعبیر شجاعت از رسم اخذ آن عنفوان شوید.
شرایط اخذ ویزای کامبوج
لازم بذکر است که ویزای الکترونیکی کامبوج حداکثر 30 روزه بوده و جهت آفاق پویی خواهد داشت. متقاضیان تقاضا گذرنامه بیش از 30 روز یا بعدی اجناس تذكره باید به نمایندگی‌های دیپلماتیك – کنسولی کامبوج رجعت کنند. حرمت داشته باشید که کشور کامبوج در واق واق سفارتخانه ندارد. کشور خلافت کامبوج در شبه آبخست هند و چین و در منطقه آسیای قبله شرقی جایگیری متاثر است. این کشور از سجیه با تایلند و لائوس، از شرق با ویتنام از جنوب با شاخاب سیام (تایلند) و از غرب با تایلند هم مرز است و فهم آن نه ارمل ممتلی از لطف زدودن بلکه قطعا خاطرات خوشحالی را راجع به حساب شما رقم خواهد زد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

کمتر کسی است که از کشور کوچک کامبوج اطلاعات زیادی به همراه داشته باشید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.