جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / جاذبه های گردشگری کامبوج / جاذبه های محبوب گردشگری کامبوج

جاذبه های محبوب گردشگری کامبوج

کامبوج یکی از زیباترین کشورهای دنیا برای گردشگری می باشد که دارای زیبایی های منحصر به خود می باشد که چشم هر توریست و گردشگری را به خود خیره کرده است. در سالهای اخیر، جزایر دور از ساحل کامبوج (هفت جزیره کامبوجی) به ادعای خود، مقصدی توریستی در سفر به کامبوج شده اند، با سکونتگاههایی که در نزدیکی آنها مخلوق شده اند، با بارها، كافه ها، حجره های ابزار غوطه وری و موج اتومبیل و غیره. در حالیکه آنها اخری جزایر متروکی به احصائیه نمی آیند، ولی همچنان آرامشی دارند که در هیچ جای دیگری در قبله شرقی آسك ناپیدا نمی شود. در ادامه در جاذبه های گردشگری کامبوج در مورد جاذبه های محبوب گردشگری کامبوج بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جاذبه های محبوب گردشگری کامبوج
Koh Rong: از شمایل تیره و اصل مخلوقات آبی تا حدود پراكنده و مخصوص مهمانی شاطی های فوق العاده را در بر می گیرد؛ Koh Rong فضایی 43 کیلومتری و رو به ساحل با هفت شاخاب کوچک نمودن می کند که همه با مرجان ها، خوش زیستن دریازی و بری و پلانکتون های درخشان پرشده اند؛ ثابت قدم به نیز نواخت که جنگلهای متراکم داخلش را پرکرده اند.

Koh Rong Samloem: تا Koh Rong Samloem ارمل 45 لمحه با قایق آهسته راه است، اما دهری دیگرگون از مرزهای کثیف Sihanoukville را ارئه می دهد؛ چهار فضای کاملا سوا روی چهار ساحل عرضه می کند که بسیاری ممکن است آنها را جزایر جنت مكان وصف کنند.

Koh Ta Kiev: ناس فراوانی شب ها در Koh Ta Kiev نمی مانند؛ حكماً این مایه یک اندوه به تتبع می آید برای اینكه Koh Ta Kiev ناحیه ای افزون زیباست و ساحل های سهل الوصولی دارد.

Koh Totang: در Ko Totang شما به آرامش می توانید به سمت نهاد عالم برگردید برای اینكه نه موات شده و نه توسعه یافته است؛ آزادراه و حتی اسباب نقلیه ای در آن دید نمی شود.کامبوج آماجگاه آسیا 5
علاقمندان به طبیعت

پارکهای ملی: در سفر به کامبوج قدر زاید پارکهای ملی که شما در پاره ای از همسایگان آن می بینید، نیستی ندارد، ولی درخصوص علاقمندان متمنی طبیعت، پارک ملی Virachey در شمال شرقی همچنان یک منطقه توریستی است و از ملاحت و دافعه های گردش جهانگردی کامبوج می باشد. دوستداران نهاد عالم ساحلی ممکن است پارک ملی Ream را مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده ببینند، در همچنین ناحیه، پارک ملی Bokor ، در حالیکه مسافران آن را غیر دوست داشتنی ملیح می دانند، همچنان بها مقیاس زیادی مسافر را دارد. نزدیک Phnom Penh، مقدماتی پارک ملی کامبوج، Kirirom تحكیم دارد.

جاذبه های محبوب گردشگری کامبوج
اکو توریسم: بی منتها بودن پارک ملی به این كلمه زدایش که فعالیتهای متمرکز شده بر خلق دیگری در کامبوج وجود ندارد. در غرب، از Koh Kong می توانید به پیاده روی در کوههای Cardamom بروید ، و هم امکان پیاده روی در نزدیکی Chi Phat حیات دارد. در سرشت Betreed bekons ، دورتر از Beng Per Wildlife Sanctuary. و شرق Sen Monorom پاتوقی راجع به حساب تفحص های اکوتوریستی جوانب فیل ها و توریسم راسخ است.کامبوج نشان آسیا 6
چه کاری ایفا به جریان انداختن دهید

شما منهدم های حیرت انگیز را قوه دید و سامعه چشم اید و پخت و پز ساحلی خود را به كاربستن داده اید، چه کار دیگری می تمهید در سفر به کامبوج اعمال داد؟ در پیشامد کارهای زیادی شیرجه یاد بگیرید: در حالیکه شیرجه کامبوج با تایلند انتظار نمی کند، شما می توانید شیرجه زدن را در آداك هایی خارج از Sihanoukville، محتوی Koh Rong و Ko Sdach یاد بگیرید.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

ایجاد کاخ سلطنتی در پنوم پن در سال ۱۸۶۶ یک سانحه نسبتا اخیر در تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.