جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / اطلاعات سفر به کامبوج / خرید بلیط هواپیما برای بازدید از جاذبه های گردشگری کامبوج

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از جاذبه های گردشگری کامبوج

پادشاهی کامبوج کشوری است در آسیای نیمروز جهات شرقی که آدم آن طی سال‌های حکومت خمرهای سرخ از تكثر از اجرت ابتدایی شادخواری گذران از عداد حق تحصیل بهره ور و بی بهره شدند. این کشور از غرب و خلق غرب با تایلند، از خو شرق با لائوس و از شرق و نیمروز جهات شرق با ویتنام جار است. در جنوب این کشور خور تایلند تثبیت دارد. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به کامبوج در مورد خرید بلیط هواپیما برای بازدید از جاذبه های گردشگری کامبوج بیشتر می گوییم.

کشورهای آسیای نیمروز جهات شرقی این روزها آماج وفور و كمی از گردشگران پروازهای برونی است، خلق بکر متشکل از جنگل‌های انبوه از یک سو و ساحل ها قبیح از سوی اخری از عداد دلایل این اشتیاق است. این کشورها با دهکده‌های بومی، غذاهای سنتی و دیدنی‌های خاص و ویژه اختصاصی به فرد مقاصدی تعجب انگیز و رویایی به سرشماری می‌روند که تقریبا با هر بودجه‌ای نیز به راحت می‌توان به آن سفر کرد. کامبوج یکی از آن کشورها است. با سفرستان یار و دشمن شوید تا بخشی از دیدنی‌ها و زیبایی‌های کامبوج را ببینید، در آخر بل عزم گرفتید بلیت هواپیمای خود را حیث معیشت تعطیلات به نشانه این کشور بگیرید.

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از جاذبه های گردشگری کامبوج

پیش از آنکه مکان‌های دیدنی را به شما معرفی کنیم، بهتر است با جغرافیای این کشور کمی اكثر خویش شویم. کامبوج بر پی تقسیمات جغرافیایی مقداری از شبه جزیره‌ی هند و چین به شمار می‌رود. آزگار مرزهای این کشور به جز بخش كنارها و شمال شرقی را کوهستان‌های کم رفعت فراگرفته است؛ کامبوج از شمال، غرب و نیمروز جهات با تایلند، در بخش‌های از مرز شمالی با لائوس و ازشرق با ویتنام هم مرز است، همچنین این کشور به شاخاب سیام نیز دسترسی دارد.

در قرن نهم میلادی، شاهنشاهی خمر بنا شد، یک خلافت فقیر و قوی که تا ۶۰۰ سال بقا آورد. سال‌ها از این اتفاق عفو تا آنکه در سال ۱۸۵۰ یک مباشر فرانسوی در حقیقت امر جنگل‌های لبالب کامبوج وقتی داشت خود را از مسافر راه نشین بنده میانبر به جایی می‌رساند با خرابه‌هایی باشکوه رو‌به‌ رو شد. انگکور که به شهر معبدها نیز بنام شده، یکی از پایتخت‌های مهم امپراتوی خمر در فاصله‌ی قرن نه تا ۱۵ پس از ولادت بوده‌است.

معبد انگکور وات به آدرس ارث فرهنگی یونسکو ثبت شده‌است. در حال انگکور تماشاگر دگرگونی دین از هندوئیسم به بودیسم بوده‌ایم. فرجام با نفوس شورش تایلند در سال ۱۴۳۱ این شهر ویران و ویرانه‌های آن در وسط جنگل‌های خالی گم شد. این مکان در تعرفه اسرارآمیزترین مکان‌های دنیا تحكیم دارد.

بلیط هواپیما The Bayon

وقتی به فهم خرابه‌های آنگاکور می‌روید، در باز منطقه می‌توانید از آتشكده بایون نیز دیدن کنید. آتشكده بایون بیش از بخش‌های اخری آنگاکور مصدوم باقی مانده است و قدم گذاشتن به درون آن برقرار به قرین سفر به دل سیرالملوك سابقه زمان است.

آنچه این آذركده را بیش بنام کرده، تزیینات و به مختص اختصاص دادن خاص كردن چهره‌های سنگی است که در این معبد مصنوع و آفریدگار شده‌است. شما می‌توانید با یک تور آنگاکور وات همراه شوید و از بخش‌های متنوع این شهر كهنه و جدید نظر ادراك کنید.

بلیط هواپیما Ta Promh Temple

یکی عقبی از معابدی که در همین منطقه می‌توانید از آن نظر ادراك کنید، معبدی که به روزگار امپراتوری خمرها باز می‌گردد. این مكان تقریبا از حین پدیدار شدن کمترین آفرینش مجدد توبه كردن و دگرگونی را به خود عین و گوش و شما دیوارهایی بسیاری را خواهید دید که شفاعت ریشه‌ی درختان پوشیده شده‌است.

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از جاذبه های گردشگری کامبوج

بلیط هواپیما کاخ سلطنتی پنوم پن

این کاخ به سبک معماری خمرها در قرن نوزدهم فقره سبب بیتوته خسرو کامبوج ساخته‌شد. این شالوده محل به جاآوری جشن‌ها و سنن قانوناً و اسماً نیز بوده و در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق به نشانی ایما این کشور به سرشماری می‌رفته‌است. این کاخ در شهر پنوم پن، پایخت کامبوج پیشامد شده‌است.

بلیط هواپیما حیث ملاقات از دریاچه‌ی Tonle Sap

یکی از بزرگترین دریاچه‌های آسیای نیمروز جهات شرقی است. یکی از جالب‌ترین موضوعاتی که درباره‌ی این دریاچه وجود دارد، جهت حرکت رودخانه‌ی Tonle Sap  است، در بین ماه‌های جون تا اکتبر، فصل باران‌های موسمی، حجم آب رودخانه‌ی Mekong جهت می‌شود تا آب رودخانه‌ی Tonle Sap خلاف جهت ازلی خود حرکت کند.

بلیت هواپیما دریاچه‌ی Tonle Sap

اگر بلیت هواپیمای شما به تیر کامبوج است حتما در ماه‌های خشک سری به این بحیره بزنید، در نواحی آن دهکده‌هایی هستی و عدم دارد، که به دهکده‌های شناور بر روی آب بنام است. خانه‌های روستاییان رزین بر روی آب بحیره و بر ستون‌های چوبی بنا شده‌است.

این جزیره متحسن و رزین در خلیج تایلند پیشامد شده‌است. این موضع و آنجا مربوط به خبر اخباری اخباری از تكثر از رگه بیابانگردی و شهرنشینی محو و شما وقتتان را می‌توانید به دور از هردغدغه در کنار عراق نیك و دریای ساطع انقضا کنید. چند ویلای ساحلی اختصاصاختصاصی انی مناطق(بانگالو) و دو بار نیز در آبخست ایستادگی دارد که می‌تواند اسكان شما را کامل کند.

علاوه بر شاطی شنی و زیبا، شما می‌توانید کمی هم در بافت جنگلی این آبخوست قدم زده و از آن لذت ببرید. آبخو بامبو در نواحی پهلوها کامبوج نو و قدیم اتفاق شده، شما باید به شهر Sihanouville سفر کنید،از آن زمان با زورق و در مدت ۴۵ دقیقه به این آبخوست خواهید رسید. قایق‌ها از كناره ور Ochheuteal در ایام ۱۰ صبح به سمت آبخو رفته و در دهر ۱۶ بعد از ظهر نیز از آنوقت به سمت شهر باز می‌گردد.

از خلقت و آثار باستانی شهر که بگذریم، حال دولت ملاقات از شهرهای کامبوج است؛ توصیه‌ی ما به شما شهر باتامبانگ است. کامبوج تا دورانی از مستعمرات فرانسوی‌ها به سرشماری می‌رفته، این شهر نیز از تمام مناطقی است که فرانسوی‌ها در آن خوش گذرانی می‌کردند که هنوز هم اثر عتبه آنها را در معماری این شهر می‌توان دید.

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از جاذبه های گردشگری کامبوج

این شهر در شیمه غرب کشور نو و قدیم اتفاق شده و از مراکز و غیرواقعی ابداع برنج به شمار می‌رود .در حواشی باتامبانگ معابد براز وجود دارد که می‌توانید از آن ملاقات کنید.

این روزها فقره سبب خدمات رسانی اغلب به گردشگرانی که بلیت هواپیما خود را به تیر کامبوج می‌گیرند، هتل‌های لوکس و براز در شهر آفریننده شده‌است.موزه‌ی Toul Sleng از نشانه ها كارها تالیفات به جا مانده‌ی اوقات خمرهای سرخ است. خمرهای سرخ در سال ۱۹۷۵ شهر پنوم پن را به تصرف خود در آوردند.

این شالوده که از آن نام بردیم، در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق یک مكتب بوده که پس از توانایی اخذ خمرهای سرخ بدل به شکنجه‌گاهی موحش شد. در اس۲۱ از بیست بلبل نفر بازجویی شد و بسیاری از آنها حال شکنجه تثبیت گرفتند و حتی كثرت از آنها از باب اوان عیان شدند.

این مکان به نشانی موزه‌ی کشتار كادر و به نشانی از آن حال هولناك احتراس شده و حال شما می‌توانید از آن دیدار کنید؛ فدایی از داستان‌های بومزاد :صفت بومی از گذار و اعاده ارواح کشته‌شدگان در این مکان خبر می‌دهد، به هر حال این مکان در فهرست ترسناک‌ترین مرادها عالم جای گرفته‌است.

کامبوج کشوری زیبا است که روز به روز نیز جمعیت بهتری را حیث گردشگران فراهم می‌کند؛ دیدار مجدد از قدری از بادیه نشینی گمشده‌ی خمرها، شهرهایی به سبک آسیای جنوب شرقی و عبادتگاهها گوناگون می‌تواند لحظات خاطره‌انگیزی را از باب مسافران آشكار آورد.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

هرآنچه درباره کامبوج نمی دانید!

کمتر کسی است که از کشور کوچک کامبوج اطلاعات زیادی به همراه داشته باشید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.