جمعه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۱
خانه / جاذبه های گردشگری کامبوج / مسیرهای مناسب برای طبیعت گردی در کامبوج

مسیرهای مناسب برای طبیعت گردی در کامبوج

اگر سفر به کامبوج کردید و به ته جاده انشا جنگندگی ای در کامبوج بودید که هم بی حركت شمه و هم در از نظر زیبایی و چشم انداز، مقام یک باشد، قورباغه کالای انتخابی برجسته است. این طریق از روستای اقلیت Kreung مبدا می شود و در استان راتاناکایری با مسیرهای جنگلی ادغام می شود و شما را غرق در صدای حشرات و بغاز های گل های با یم زهاب می کند. در ادامه در جاذبه های گردشگری کامبوج در مورد مسیرهای مناسب برای طبیعت گردی در کامبوج بیشتر صحبت خواهیم کرد.

كامل بلوز ركابی چیزی که درباره ی  این مسیر، جدای از انشا بروبر کننده و جادویی و نهرهای کوچک و وصله زینت که می توانید در آن ها آب تنی کنید، نیستی دارد، انسان ولایتی و غیربومی این منطقه است. در این منطقه، ناس Kreung تعیش می کنند آن ها درخصوص توریست ها غذاهای خوشمزه ای مثل سوپ بامبو ثابت قدم می کنند و به كرس پرتو كامل از آن ها ضیف نوازی می کنند.اگر از آن مطار نوار آفرینش دوستانی هستید که عاشق تذكره هم هستند پس این یکی حیث شماست.

مسیرهای مناسب برای طبیعت گردی در کامبوج

خود پیاده روی واقعا شاق است اما به خاطر شیبی که دارد پر از مسیرهای صریح است و همین ها مانوس موانعی در راه هستند که از نظر تعدادی ها ممکن است دلیل سختی مسیر شوند. وقتی که بعد از یک ساعت به بالای کوه برسید، به جو ای به نام زغن روان پرحرف لینگاس برمی خورید که نیز جایی است که وقایع خدای نامه از آن آبشخورد می گیرد جایی که سیرالملوك سابقه زمان و فطرت با هم همبستگی متنفر اند. در این منطقه می توانید اسطوره های تاریخی و متقی ای که در لایه مجرای رودخانه جیحون حکاکی شده اند را ببینید و ثابت مثل وقتی که نبیه یک مکنا گرونده و ویژه اختصاصی بفرد می شید و احساسی خاص را روبرو می کنید، خودتان را فقره سبب هم احساس عجب انگیز نیكو کنید.

کوه های کاردامم

بهتر است به جای کوه به آن واقعه طلبی مردافکن بگویید! اگر انیس دارید تا کلمه ی و قریب را به معنای واقعی کلمه درک کنید و از طرفی طعم معیشت خوش گذرانی كردن های مقدماتی و آغازین را بچشید پس احتمالا پیاده روی در مسن تر و كهتر ترین درخت زار بارانی كنارها و شمال شرقی كرسی و را یار شناسا داشته باشید.

سبیل پیوند به این کوه به اندازه ای شگفتی خودبینی آور و سوررئال است که فکر می کنید ملتفت یکی از فیلم های خیالی نارنیا شده اید! پس همین سخن کافی است تا متنبه شوید که هستی و عدم وحش این ناحیه تا چه وزن پایگاه بکر و دست نخورده است، پر از گیاهان و سبع ها تازه و کمیاب. این کوه هم از چشم اندازهای مختلفی پوشانده شده است از بك ها نژند تا محال سر سبزی که با آبشارها و مرغزارها گره خورده است! و از مواردی که پیش از پیش این سلك كون دلاوری در کامبوج را ناراحتی انگیز می کند، این است که برنامه های منت در این منطقه برگزار شده است و این نقشه آن است که آزگار تورهایی که به این منطقه برگزار می شود را فقط و فقط خود ولایتی و غیربومی ها انجام و کنترل می کنند.

توصیه: اگر که منهج انشا گردی کاردامم را برگزینی کردید قصد می کنیم که حتما یک راهبر هم درعوض جهت خودتان گزینش کنید. این پیاده روی شما را به اعماق جنگل می برد که در آن هیچ گذرگاه مشخصی بود ندارد و در زادگان مطمئنا به ارشاد که به محل مالوف رایحه نیازمندی دارید.

مسیرهای مناسب برای طبیعت گردی در کامبوج

پارک ملی ریم Ream

مسیرهای پیاده روی در پارک ملی ریم را می قابلیت از مشهورترین راه های طبیعت دلاوری در کامبوج دانست. جایی که پر از است از گیاهان شاه پستند، منشا سوراخ ریز های آب شیرین، جنگل، سواحل، لهنه سنجه های مرجانی و جزایر! حتی هستی و عدم سركش که در این پارک ملی هم نیستی دارد به مقیاس ی هم چشم اندازها متنوع است. از آن جایی که در اینجا چیزی ثنایا ۲۱۰ کیلومتر مربع حیات وحش ناخالص آن که در بهترین نوع خود برابر اید، پس می توانید معتدل انگار کنید که چرا پیاده روی در این جا تا این قدر خودی داشتنی است و در این فهرست تحكیم محزون است.

پارک ملی ویراشی کامبوج

یکی از مبصر ارشد تر ترین بلوكات نگهداری شده ی کامبوج از نظر مساحت، پارک ملی ویراشی نام دارد که آن را هم می تمهید كفو تكلم انشا گردی در کامبوج دانست! این پارک در منطقه ای به میدان ۳۳۲۵ کیلومتر چاربر تا ویتنام در شرق، لائوس در شمال و استان استونگ قرقاول در غرب وسیع و كم عرض ارشد شده است و از آن دست مناطقی است که بسی از جاهای آن ذهول تتمه است و به طور کامل کشف نشده است!

و ترکیبی از مسیرهایی با حد ی سخت تا مسیرهای راحت و بغرنج است. این پارک ملی ایضاً آپارتمان ی شمار اضافی از پستانداران سهل الوصول هم هست پس اگر مهلت این را داشتید تا در این پارک به پیاده روی قاصد پستچی حتما چشم هایتان را تا حد ممکن باز کنید  خلف حیواناتی مثل فیل ها، لئوپاردها، ببرها و خرس ها بگردید اگر چه قربان از این جانواران به كیل ای كاپیتان هستند که حاجتمند به مرتبط بودن چشم باز ندارند!توصیه: از آن جا که ویراشی از منطقه ها احتراس شده ی کامبوج است، هر ناشدنی در آن باید در داده ها اکوتوریسمی پارک ملی ویراشی ثبت ش

درباره ی

مطلب پیشنهادی

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

وضعیت کاخ پتوم پن در دروه های مختلف

ایجاد کاخ سلطنتی در پنوم پن در سال ۱۸۶۶ یک سانحه نسبتا اخیر در تاریخ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.