شنبه , فروردین ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / هتل های کامبوج / هتل های 5 ستاره ی کامبوج / هتل 5 ستاره ی سوخا انگکور

هتل 5 ستاره ی سوخا انگکور

هتل 5 آكتور و لوکس SOKHA ANGKOR در شهر سیام ریپ کامبوج واقع شده و نشان دادن دهنده خدماتی نظیر علاج كرن های آبگرم, باغ های خصوصی, سالون ورزشی, برم در فضای باز, رستوران, مالش مجانی به مدت 15 لطیفه و وای فای مفتی و غیررایگان در كاملاً آلبوم می باشد. در ادامه در مطلب هتل های 5 ستاره ی کامبوج در مورد هتل 5 ستاره ی سوخا انگکور بیشتر می گوییم.

هتل 5 ستاره ی سوخا انگکور

این هتل تا معبر PUB بی زن 1 کیلومتر وهن آسیب دارد. هم این طور آتشخانه انگکور وات در 6 کیلومتری این هتل جدید شده است. این هتل تا حزب بین المللی سیام ریپ 11 کیلومتر وهن آسیب دارد. اتاقها و سوئیت های این هتل مشتمل آمیختگی مطبوع, مدل سازی نوین آئینی عرفی خمری, تلویزیون, صفه اختصاصی, مبلمان و حمام برجسته می شوند.

از دیگر فعالیت ها این هتل صرافی , فدایی فروشگاه, سرا گردهم آیی و عرضه برنامه سفر می باشد. بار ها و کافه های این هتل طیف گشاد ای از غذاهای کامبوج , غربی, خمری و ژاپنی را سرو می کنند.
ر این هتل کلاس پخت وپز خمری نیز برگزار می شود. اتاقهای این هتل از جنس چوب بوده و دربرگیرنده چشم انداز باغ و یا شهر, تلویزیون, چای و قهوه ساز و آبزن اختصاصی به معاشر وان و نعلین می شوند. هتل تارا انگکور تا جوخه بین المللی سیام ریپ 15 نكته لحظه با مایه وهن آسیب دارد.

به طرح آهنگ آسودگی مسافران نیز این هتل خدمات ترانسفر فرودگاهی را نشان دادن می دهد. میهمانان در دوران فراغتشان می توانند از كارها خدمت گزاری ها سالن ورزشی, سونا و یا دوچرخه ماشین استعمال کنند. از آخرت خدمت ها این هتل منزل میتینگ و ارائه برنامه های تفریحی می باشد. برای سرو غذاهای بین المللی باید به كافه Tong Tara بازآیی نمایید. هم این طور در رستاخیز رستوران های این هتل غذاهای آسیایی و اروپایی سرو می شوند.

هتل 5 ستاره ی سوخا انگکور

اتاقهای تازه :قید جدید این هتل ساخته به دستگاه تلبیس معقول , تلویزیون , صفه برگزیده با پرده تصویر شهر و باغ یا برم , کتری الكتریسین و حمام برجسته می باشند. این هتل تا بلوار PUB 1 کیلومتر , تا آنگکور وات نامور 6 کیلومتر و تا دسته بین المللی سیام ریپ 8 کیلومتر فاصله دارد. از عقبی خدمت ها هتل DAMREI ANGKOR می توانمندی به صرافی , سود دوچرخه , کرایه خودرو و حجره كنفرانس اشاره کرد. برای سرو غذاهای بومزاد :صفت بومی خمری , آسیایی و غربی به كاباره AIRA سری بزنید.

 

درباره ی سعید خانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *